ul. Bielska 49
43-190 Mikołów
Kontakt ws. krat pomostowych
+48 535 533 575
biuro@ecosolution.com.pl | +48 535 533 575
sekretariat@ecosolution.com.pl | +48 32 209 77 27

Wirówki koszowe z osią poziomą (łuszczarki)


Ten rodzaj maszyn jest przeznaczony do pracy z wieloma rodzajami materiałów, w tym również z farmaceutykami, zapewniając najwyższą czystość procesów technologicznych bez interwencji operatora. Zaletą konstrukcji jest idealne wykończenie wypolerowanej powierzchni wewnętrznej bez żadnych mikropęknięć oraz bez martwych obszarów. Mechanizm noża zgarniającego ułatwia całkowite usunięcie osadów odwirowanych produktów. W razie potrzeby maszyna może być wbudowana w ścianę, co całkowicie izoluje produkt i proces technologiczny od rzeczywistego miejsca obsługi i serwisowania maszyny. Tego rodzaju wirówki koszowe (łuszczarki) mogą być produkowane z całego szeregu rozmaitych materiałów, a we wszystkich urządzeniach zastosowany jest zaawansowany system sterowania oparty na sterowniku programowalnym (PLC). Dodatkową opcją jest możliwość przedmuchiwania azotem

Właściwości:

  • Nadają się do zastosowań, gdzie higiena jest czynnikiem krytycznym
  • Przyjazny dla użytkownika system mycia stanowiskowego (CIP), całkowicie otwierana obudowa  możliwość stuprocentowej kontroli kosza wirówki
  • Integralność wsadu: separacja jednej partii od drugiej: zanieczyszczenia nie przechodzą pomiędzy partiami wsadu
  • Wersja wirówki filtracyjnej i dekantacyjnej
  • Pojemność jednego wsadu od 60 do ponad 800 litrów
  • Zgodność z przepisami CE, normami EN 12547, ISO 9001 i wszystkimi odnośnymi normami, w tym również z cGMP (jeśli jest wymagana)

Typoszereg urządzeń

Dostępny jest szeroki wybór wirówek o różnej wielkości kosza. Prosimy kontaktować się pod adresem internetowym ipdsales@broadbent.co.uk.

Ten adres jest zabezpieczony przed rozsyłaniem spamu, w celu zobaczenia tego adresu i opisania swoich wymagań trzeba mieć w komputerze włączoną opcję zezwalającą na uruchamiania skryptów Java. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej www.broadbent.co.uk w sekcjach BROSZURY oraz INFORMACJE TECHNICZNE.

All rights reserved by Allset © 2017